Termék azonosító: 671757
Műszaki adatok: Frekvencia (max. ) (szatelita): 18000 Hz ? Frekvencia (min. ) (mélysugárzó): 50 Hz ? Hangnyomás (max. ): 98 dB ? Hangszóró impedancia: 8 ? ? Hangszóró méret (cm) (mélysugárzó): 38 cm ? Hangszóró méret (cm) (szatelita): 5 cm ? Hangszóró méret (coll): 2 " ? Hangszóró méret (coll) (mélysugárzó): 15 " ? Mélysugárzó impedancia: 8 ? ? Méret, hossz: 690 mm ? Méret, magasság: 410 mm ? Méret, szélesség: 360 mm ? PA hangszóró jellemzők: Bluetooth, Beépített fényeffekt, Állvánnyal, Mikrofonnal ? Súly: 16 kg ? Teljesítmény (RMS) (mélysugárzó): 250 W ? Teljesítmény (max. ) (mélysugárzó): 500 W ? Termék típus: Aktív PA hangfal készlet