BT131-600B triak, triacs ,600V 1A, Igt (I-II-III) 3mA, (IV) 7mA . - Jelenlegi ára: 25 Ft
BT131-600B  triak, triacs , 600V 1A,    Igt (I-II-III) 3mA,    (IV) 7mA .